Завдяки міцній сталевій конструкції MA102 забезпечує стабільну підтримку для одного монітора від 17 до 32 дюймів вагою до 9 кг (19.8 фунтів).
Гнучка конструкція для широких налаштувань і кутів огляду, що регулюються для портретної або альбомної орієнтації.
Знімна пластина VESA для зручного встановлення. Затискачі для кабелю в комплекті для організованого робочого місця без безладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 342 x 221 x 44 мм |
| Кут нахилу | ±45° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 403 ₴










