Кронштейн підходить для моніторів з діагоналлю 13-32 дюйма і вагою до 10 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75x75 мм до 100x100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 60 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Призначення | Для монітора |
| Кут нахилу | ±35° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴







