Кронштейн ITech KFG-5
- Діагональ: 32"-70"
- Навантаження: до 35 кг
- Поворот: +35° ~ -35°
- Товщина скла: 8 мм
- Розмір підставки (ДхШ): 635х295 мм
- Кронштейн регулюється за висотою: 650/690/730/770 мм
- VESA: 200х200, 300х200, 300х300, 400х200, 400х300, 400x400, 600x400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400;600 x 400 |
| Варіанти встановлення | на підлогу;на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 378 ₴








