- Надпотужний сталевий фіксований настінний кронштейн для РК-екрана
- Підтримує більшість РК-телевізорів із діагоналлю від 32 до 55 дюймів
- Сумісність із VESA, макс. 400 мм x 400 мм
- Відстань до стіни: 25 мм
- Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
- Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
- Матеріал: сталь
- Обробка поверхні: порошкове покриття
- Колір: чорний
- Відповідний розмір екрана: 32-55 дюймів
- Сумісність із Vesa: 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400 мм
- Вантажопідйомність: 40 кг
- Профіль: 25 мм
- Установка: рівна стіна
- Вага нетто: 1.14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 6 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації;кронштейн;монтажний набір |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | фіксований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴



