Кріплення для телевізора TV02T підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів та моніторів з діагоналлю 23" - 43 " та вагою до 35 кг.
Стандарт кріплення (VESA): 100 x 100 мм, 100 x 150 мм, 100 x 200 мм, 150 x 100 мм, 150 x 150 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 50 х 50 мм, 75 x 75 мм.
Модель відрізняється своєю надійністю, довговічністю і простотою монтажу. За допомогою настінного кронштейна TV-02T можна розмістити телевізор, плазмову LED / LCD панель практично в будь-якій частині кімнати. Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну.
Переваги кронштейна:
- Виготовлений із металу високої міцності
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою
- Надійна конструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 150;100 x 200;150 x 150;50 x 50;75 x 75;100 x 100;150 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 55 мм |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 43" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | похилилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴








