Підставка для монітора з вбудованим USB-хабом на два порти стандарту 3.0. Кронштейн має надзвичайно зручне й оптимальне кріплення та не займає багато простору на робочій поверхні. За допомогою системи прокладання кабелю всі дроти можна зібрати разом. Підставка підходить для моніторів із діагоналлю від 17″ до 43″ і витримує навантаження до 18 кг. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням, можна самостійно налаштовувати оптимальну позицію – нахил/поворот/обертання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100;200 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 43" |
| Максимальне навантаження | 18 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 468 x 840 x 225 мм |
| Кут нахилу | ±40° |
| Кут повороту | 90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 368 ₴










