Kivi U710QB — сучасний телевізор, виконаний в елегантному класичному кольорі. Він поєднує у собі новітні технології та якісні компоненти. Елегантні металеві підставки підкреслюють мінімалізм дизайну і надійно утримують корпус. Телевізор гармонійно доповнить будь-яку обстановку і стане стильним акцентом в інтер'єрі.
Насолоджуйтесь чітким зображенням із максимальною деталізацією. Завдяки технології HDR зображення на екрані має природний вигляд. Вміст HDR автоматично розпізнається, тому зображення миттєво передається на екран у найкращій якості. Технологія Ultra Clear обробляє кожен фрагмент кадру, підвищуючи різкість об'єктів і їх контраст. Зображення на екрані має відмінну яскравість незалежно від якості вхідного контенту. Функція Max Vivid оптимізує вміст SDR, підвищуючи його яскравість окремо для кожної частини відео.
Насолоджуйтеся потоковим відео та музикою, вибирайте з безлічі додатків – це та багато іншого забезпечить ОС Google TV. Вона є швидкою, стабільною, перспективною та надійною, має великий магазин програм для будь-яких завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | GoogleTV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| CPU | Quad-Core |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;1 x оптичний аудіо;2 x USB;3 x HDMI;CI+;Headphone |
| Вага з підставкою | 6.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Quad Core |
| Розміри без підставки | 957 x 556 x 86 мм |
| Розміри з підставкою | 957 x 589 x 223 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC;PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | HDR, Super Contrast Control, Ultra Clear, Max Vivid |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;Smart TV |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 13 013 ₴









