Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LED, 12V (RTSW-600 LED)
ДБЖ RITAR RTSW-600 LED був розроблений для задоволення вимог споживачів, що проживають в районах з низькою якістю електропостачання. Крім того, джерело безперебійного живлення забезпечує стабільну роботу електричних приладів в тих місцях, де це необхідно.
Наприклад, в IT-компаніях раптові відключення електропостачання можуть привести до зриву проекту. Щоб убезпечити фірму від матеріальних втрат, в офісах монтують джерела безперебійного живлення RITAR.
У побуті обладнання китайського виробника часто використовується, щоб убезпечити дорогу комп'ютерну техніку і сприйнятливе до якості напруги опалювальне обладнання від передчасного виходу з ладу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Вхідна напруга | 160 до 275 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Призначення | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 875 ₴

