
Пристрій безперебійного живлення Ritar PT-6KL-LCD, 6000VA (5400Вт) (PT-6KL-LCD)
23 432 ₴
- В наявності
- Код: 00-00155909
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
для мережевого обладнання, для котлів, для серверних стійок, безперервної дії (on line), 5400 Вт, 6000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 176-276 В, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - дисплей, 240 х 505 х 455 мм, 18 кг, дбж для котла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 5400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вхідна напруга | 176-276 В |
| Вихідна напруга | 6000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 16 |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для котлів;для мережевого обладнання;для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також | дБж для котла |
| Також шукають | для котла з зовнішнім акумулятором;для насосів опалення;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 432 ₴
