Prologix – це компанія, що займається виробництвом передової комп'ютерної техніки, яка стала невід'ємною частиною повсякденного життя сучасної людини.
- Діапазон вхідної напруги: 140 – 275 В
- Номінальна вихідна напруга: 220 В
- Номінальна потужність: 640 Вт
- Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
- Час перемикання: 4-6 мс
- Тип охолодження: активне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна напруга | 800 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | струм заряду акб - 10/20A |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 290 х 255 х 120 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 819 ₴









