Джерело безперебійного живлення Powercom SPD-650U з розширеним автоматичним регулюванням напруги AVR (функції Boost / buck) в діапазоні 140-300 В! Прилад оснащений 8-ма євро розетками. Повний цифровий мікропроцесорний контроль і режим енергозбереження, автоматичне визначення і вибір частоти 50/60 Гц. Холодний старт, захист від блискавки і перепадів напруги, захист від короткого замикання і перевантажень. Автоматична підзарядка, індикація заміни батареї, автоматична діагностика та перевірка батарей. Powercom SPD-650U має HOT SWAP і порт USB для зв'язку з комп'ютером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 390 Вт |
| Вихідна напруга | 650 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 8 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 558 ₴



