
Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
5 793 ₴
- В наявності
- Код: 00-00153530
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням. Keen USB має 4 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути свою систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і АРН для постійного рівня напруги. Серія Keen USB - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності з портом зв’язку USB, який дозволяє підключати і передавати дані від порту USB на комп’ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11/RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефон лінійний або мережевий кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна напруга | 1500 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 148 х 298 х 178 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
- Ціна: 5 793 ₴



