Лінійно-інтерактивний ДБЖ MARSRIVA забезпечує немодульований синусоїдальний сигнал виходу змінного струму, а також забезпечує резервне живлення від батареї та захист живлення змінного струму від знеструмлень, перебоїв і перешкод у мережі, які можуть пошкодити електроніку або знищити дані. Ідеально підходить для резервного копіювання домашніх/офісних робочих станцій, медіа-центрів і домашніх розважальних систем, ДБЖ перемикається в режим роботи від батареї за мілісекунди, щоб ваше підключене обладнання працювало достатньо довго для збереження файлів і безпечного вимкнення без втрати даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 3.8 кг |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232 |
| Кількість вихідних розеток | 1 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 934 ₴





