Джерело безперебійного живлення з чистою синусоїдою Marsriva MR-UF1000P-H забезпечує стабільний і надійний захист живлення від стрибків напруги і відмінно підходить для захисту персональних комп'ютерів, невеликих маршрутизаторів, NAS, систем безпеки, спостереження, невеликих пристроїв LAN, робочих станцій і невеликих IDC.
- Сумісний з генераторами Marsriva MR-UF1000P-H автоматично переходить в режим роботи від батареї при підвищеній або зниженій напрузі на вході. ДБЖ підтримує функцію захисту ліній зв’язку та мережевого обладнання через роз’єми RJ11/RJ45.
- ДБЖ Marsriva MR-UF1000P-H оснащений великим рідкокристалічним екраном, який дозволяє користувачеві стежити за основними параметрами ДБЖ і якістю напруги в мережі.
- Підключайте до ДБЖ зовнішній акумулятор для більш тривалого живлення. Marsriva MR-UF1000P-H забезпечить для нього потужний зарядний струм.
- Активуйте тихий режим коротким натисканням кнопки живлення та створюйте комфортне робоче середовище.
- Вбудований захист від короткого замикання та перезарядження робить ДБЖ Marsriva MR-UF1000P-H безпечним для підключеного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 6.5 кг |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також | дБж для котла |
| Також шукають | для котла з зовнішнім акумулятором;для насосів опалення;на 220 вольт |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 271 ₴




