Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення із симульованим синусоїдальним сигналом Marsriva MR-UF1000 забезпечує ефективне живлення та надійний захист вашого обладнання при перебоях з електропостачанням.
- ДБЖ надає повністю регульований вихід змінного струму для домашніх/офісних робочих станцій, медіа-центрів і домашніх розважальних систем.
- Технологія автоматичного регулювання напруги AVR покращує параметри вихідної напруги, що дозволяє заощадити заряд батареї при відключенні електроенергії.
- Функція «холодного старту» дозволяє автоматично включитися приладу і працювати від акумуляторної батареї при відсутності електропостачання від мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ.
- Активуйте тихий режим коротким натисканням кнопки живлення та створюйте комфортне робоче середовище.
Високоякісний свинцево-кислотний акумулятор забезпечує тривалий термін служби. Вбудований захист від короткого замикання та перезарядження робить ДБЖ Marsriva MR-UF1000 безпечним для підключеного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴




