Акумуляторна батарея для (ДБЖ) безперебійного живлення – є невід'ємним елементом, завдяки ній, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. При необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 38 Аг |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Вага | 11.95 кг |
| Гарантія | 3 |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat);герметична;свинцево-кислотний |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 195 х 130 х 172 мм |
| Тип клем | М6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 252 ₴

