12 В, 18 Аг, Клемы - F13 (M5), свинцево-кислотний, 181 х 76 х 167 мм, 6.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 18 Аг |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | свинцево-кислотний |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 181 х 76 х 167 мм |
| Тип клем | F13 (M5) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 986 ₴

