Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 20 МОм, до 100 мкФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | до 100 мкФ |
| Гарантія | 12 |
| Змінний струм | до 20 А |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Опір | до 20 МОм |
| Постійний струм | до 20 А |
| Розміри | 179 х 88 х 39 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴

