Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - 200 МОм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 310 г |
| Гарантія | 12 |
| Змінний струм | до 10 А |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Опір | 200 МОм |
| Постійний струм | до 10 А |
| Розміри | 172 х 83 х 38 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴

