Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - 400 Ом / 4000 Ом / 40кОм / 400кОм / 4 МОм / 40 МОм, 4 нФ / 40 нФ / 400 нФ / 4 мкФ / 40 мкФ / 100 мкФ, до 10 МГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 |
| Змінний струм | 400uA / 4 мА / 40 мА / 400 мА / 4A / 10A |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга змінного струму | до 500 V |
| Напруга постійного струму | до 500 V |
| Особливості | індикація заряду батареї;автоматичне вимикання;режим пам'яті даних |
| Постійний струм | 400uA / 4 мА / 40 мА / 400 мА / 4A / 10A |
| Розміри | 137 х 72 х 35 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Частота | до 10 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 544 ₴

