Тип дисплея - ЖК-дисплей, опір - до 2000 кОм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга змінного струму | до 750 V |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Особливості | Захист від перевантаження |
| Постійний струм | до 10 А |
| Розміри | 126 х 70 х 26 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴










