Насолоджуйтесь широкоформатним оглядом на 11-дюймовому дисплеї FHD+ корисною площиною 83%, що забезпечує ефект присутності. Із яскравістю 440 ніт і частотою оновлення екрана 90 Гц ви отримуватимете яскраві й плавні зображення, де б ви не були.
Спробуйте темний режим для роботи за умов слабкого освітлення, який ідеально підходить для вечірнього часу та зменшує втому очей. Для тривалих переглядів екрана ввімкніть фільтр синього кольору, завдяки якому ваші очі не будуть напружуватися й почуватимуться комфортніше.
Ви завжди матимете місце для зберігання своїх матеріалів завдяки великому сховищу 128 ГБ або 256 ГБ, яке можна розширити до неймовірного обсягу 512 ГБ. Тримайте свої спогади й мультимедіа під рукою.
Максимальна ефективність роботи завдяки нашій технології гібридної пам’яті із підтримкою до 16 ГБ ОЗП. Оцініть покращену багатозадачність і безперебійну роботу програм, нібито вашому пристрої вдвічі більше фізичної пам’яті
Заряджайте менше й робіть більше завдяки місткому акумулятору 8000 мАг. До 71 дня роботи в режимі очікування у режимі польоту та 29 годин звичайного використання. 800 циклів заряджання, 4,5 години відео або 137 годин аудіо через Bluetooth без перерви
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вага (г) | 510 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 10.95" |
| Камера | 13 Мп |
| Колір задньої панелі | зелений |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 512 ГБ |
| Навігація система | GPS;A-GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;оптимальні |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Ширина (мм) | 257.1 |
- Ціна: 9 016 ₴







