HP Victus 16 — ноутбук спеціально розроблений для геймерів, які шукають потужність, ефективність та незабутні ігрові враження. Оснащений екраном 16.1" дюйма, який має високу роздільну здатність, частоту оновлення та IPS-панель з широкими кутами огляду. Такий екран занурить у те, що відбувається за сюжетом гри, дозволяючи побачити найдрібніші деталі одягу персонажа чи його зброї.
Ноутбук має широкий набір портів для під'єднання периферійних пристроїв та аксесуарів. А завдяки сучасному стандарту Wi-Fi 802.11ax пропонує високу швидкість обміну даними для онлайн-ігор.
У дизайні модель приваблює поціновувачів класики, яким потрібен ноутбук і для роботи, і для розваг. Оснащена ергономічною клавіатурою з підсвіткою, яка додатково підкреслює зовнішній вигляд ґаджета, а також допомагає швидко реагувати на дії суперника, відповідати в чаті чи набирати текст.
Швидке залізо
Грайте на максимумі можливостей з потужним процесором Intel Core, сучасною відеокартою та великим обсягом пам’яті.
Тут є всі функції, які можуть вам знадобитися
У цьому ноутбуці є все: від оновленої конструкції системи охолодження до HD-камери.
Надзвичайна швидкість
Відеокарти NVIDIA GeForce RTX серії 40 мають надзвичайну продуктивність. Вони побудовані на архітектурі NVIDIA Ada Lovelace, яка забезпечує значний стрибок як у продуктивності, так і в графіці на основі штучного інтелекту. Насолоджуйтесь реалістичними віртуальними світами в іграх завдяки технології трасування променів та надвисокій частоті оновлення кадрів у секунду.
Дисплей із тонкою рамкою
Завдяки надзвичайно тонкій, майже невидимій рамці великий дисплей пристрою вдалося помістити в ультратонкий і стильний корпус.
Дисплей з частотою 144 Гц
Зменште неприємні затримки та ореоли зображення за допомогою дисплея з частотою 144 Гц.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
62.5% sRGB
Насолоджуйтеся дисплеєм з відображенням 62.5% sRGB для чітких кольорів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Вага | 2.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 260 мм |
| Діагональ екрана | 16.1" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP Victus |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 55 010 ₴





