HP Envy x360 16-ac00 — універсальний ноутбук-трансформер, який поєднує в собі продуктивність і стиль у компактному дизайні. Завдяки своїй конструкції має більше можливостей для взаємодії, полегшує проведення нарад, презентацій, ділових зустрічей.
Насолоджуйтесь детальними зображеннями під будь-яким кутом огляду на великому 16-дюймовому сенсорному IPS-дисплеї з роздільною здатністю WUXGA, який гарантуватиме кращу контрастність, покращену глибину кольору та реалістичність зображення. Отримайте живий та захопливий візуальний досвід, працюючи з комфортом чи відпочиваючи за переглядом фільму.
Начинка моделі представлена процесором Intel Core Ultra 5 125U та оперативною пам'яттю на 16 ГБ, які забезпечать швидке виконання завдань навіть у режимі багатозадачності. Вона також має вбудовану технологію штучного інтелекту, що допоможе швидше впоратися з поставленими завданнями, оптимізувати використання акумулятора та забезпечить безперебійну роботу системи. Місткий SSD-накопичувач надасть достатньо місця для зберігання файлів, документів та мультимедійного контенту.
У ноутбуці передбачено сучасний стандарт Wi-Fi 802.11be для стабільної й швидкої передачі даних. Наявний широкий набір інтерфейсів для підключення периферійних пристроїв, аксесуарів, накопичувачів. Пристрій також оснащений вебкамерою 5 МП та мікрофоном для проведення відеодзвінків, а тому добре підійде для дистанційного навчання та роботи.
HP Envy x360 16-ac00 — стильний ноутбук, з яким під силу будь-яке завдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356 мм |
| Вага | 1.87 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 68 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;Thunderbolt 4;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 245 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сенсорний екран |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | HP ENVY |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;дорогі;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;на |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 50 999 ₴




