Прекрасний дизайн і широкі можливості
Цей стильний ноутбук HP з екраном 43.9 см (17.3") оснащений акумулятором з тривалим часом роботи, який дозволяє залишатися на зв'язку, працювати та цікаво проводити час протягом усього дня. Завдяки потужному процесору AMD та екрану з насиченими кольорами ви можете ще швидше справлятися зі своїми завданнями або просто відпочивати та спілкуватися.
Надійна продуктивність
Завдяки процесору AMD та ємному накопичувачу ви можете працювати, грати, виконувати одразу кілька завдань та зберігати більше важливої інформації. Оцініть надійність технологій та засобів зберігання даних.
Яскравий дисплей
Оцініть чіткість фотографій, відео та вебсторінок завдяки екрану Full HD з покращеними функціями відображення.
Відчутна якість
Життя може бути непередбачуваним, але ноутбук HP - ні. Кожен пристрій проходить більше 200 тестів, щоб ви в будь-якій ситуації могли на нього покластися, будь то терміновий проект або ніч фільмів із друзями.
Висока продуктивність
Потужність та швидкодія процесора AMD дозволяє виконувати ресурсомісткі завдання при помірному споживанні енергії.
Яскравий ширококутний екран
Зображення на дисплеї Full HD відрізняється високою чіткістю, крім того, добре видно практично під будь-яким кутом.
Чудовий звук
Пориньте у світ нових вражень завдяки неймовірній якості звучання музики, фільмів та комп'ютерних ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400.7 мм |
| Вага | 2.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 257.8 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 17 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим екраном;на AMD;на |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 19 163 ₴





