HP 17— універсальний ноутбук від перевіреного бренду. Ідеальне рішення для заміни стаціонарного домашнього ПК чи оснащення офісного робочого місця. Пристрій поєднує і продуктивну начинку, і лаконічний дизайн, який легко інтегрується у будь-який простір.
Процесор нового покоління та хороші запаси пам'яті дозволять забути про гальмування системи. Можна буде працювати з будь-якими задачами швидко та мати багато вільного місця для збереження інформації — документів, фотографій, програм, бібліотек відео та музики.
Клавіатура пристрою виконана в ергономічній конструкції, має цифровий блок, який спростить роботу з таблицями Excel, розрахунками та документообігом.
Пристрій оснащений 17,3-дюймовим екраном з високою роздільною здатністю, який стане помічником для роботи з великими таблицями, діаграмами, масивами даних. На великому екрані інформацію переглядати набагато простіше, не прийдеться постійно скролити сторінку, щоб охопити всі деталі зображення чи програми.
У дизайні ноутбук приваблює лаконічністю, яка підкреслює надійність бренду. Глянцевий логотип на кришці виглядає як підпис майстра, який відмітив свій черговий мистецький витвір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400.7 мм |
| Вага | 2.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 257.8 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 17 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 31 799 ₴





