Dell Vostro 3530 — хороший ноутбук, створений для виконання повсякденних завдань, роботи або дистанційного навчання.
Ноутбук оснащений основним процесором Intel Core i5, який відмінно впорається з надскладними завданнями й режимом мультизадачності, а вбудована відеокарта подбає про чудову графіку. За швидкість системи відповідає оперативна пам'ять на 16 ГБ та місткий накопичувач SSD.
Vostro 3530 має ергономічну повнорозмірну клавіатуру, з якою зручно працювати з таблицями, текстами й розрахунками. Вона сподобається студентами, викладачам, аналітикам і економістам завдяки наявності цифрового блока.
Ноутбук виконаний у стильному дизайні, має міцну конструкцію вагою всього 1.66 кг, що забезпечить портативність пристрою. Широкий набір інтерфейсів подбає про підключення необхідних аксесуарів, накопичувачів і ґаджетів.
Dell Vostro 3530 — ідеальний помічник для робочих буднів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | VA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363.4 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 249 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;у |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
- Ціна: 27 639 ₴








