Будьте завжди на висоті з надзвичайно витонченим Zenbook 14 OLED - ультрапортативним ноутбуком, який виводить сучасні технології на абсолютно новий рівень. Ловіть кожну мить завдяки вдосконаленому акумулятору з подовженим терміном служби, підвищуйте свою ефективність за допомогою новітнього процесора Intel Core і графіки Intel Arc, а також безперешкодно підключайтеся до мережі, адже ноутбук оснащений усіма необхідними портами. Отримайте справжню насолоду від зображення на яскравому OLED дисплеї, від неймовірного звучання нових динаміків, а також від екологічного дизайну, що враховує всі вимоги до захисту навколишнього середовища.
Відчуйте свободуНасолоджуйтеся безкомпромісною мобільністю завдяки витонченій, легкій і міцній конструкції ноутбука. Спеціальна гладка обробка з боків корпуса створює приємні відчуття від дотику. Zenbook 14 OLED завжди готовий до викликів, де б ви не були!
Для цілодобового використанняНе прив’язуйте себе до електромережі, працюйте ефективно де б ви не були. Zenbook 14 OLED забезпечить вам необхідну потужність на цілий день і навіть більше. А коли прийде час підзарядитися, технологія швидкого заряджання допоможе зробити це швидко й легко!
Технології штучного інтелектуВиконуйте будь-які завдання без зайвих зусиль завдяки багатозадачним можливостям Zenbook 14 OLED з підтримкою штучного інтелекту. Завдяки вбудованому NPU застосунки на основі ШІ працюватимуть надзвичайно швидко, а швидкісний SSD накопичувач, великий об'єм оперативної пам’яті та модуль Wi-Fi 7 зменшать час очікування, де б ви не були.
Побачте неймовірнеДисплей OLED зробить кожну мить перегляду неймовірною. Він має зручне для перегляду вебсторінок співвідношення сторін 16:10 і тонку рамку, завдяки чому співвідношення екрана до корпусу становить цілих 87%.
Чудове звучанняНезалежно від того, що ви слухаєте, потужний, кришталево чистий звук, який видають динаміки, інтелектуальний підсилювач і технологія ASUS Audio Booster, подарує вам справжню насолоду.
Більше комфорту, менше відволіканняЕксклюзивна технологія Quiet Keyboard елегантно усуває нав’язливі шуми, зберігаючи комфорт як у вашому особистому просторі, так і в оточенні.
Стабільне й швидкісне підключенняZenbook 14 OLED використовує бездротовий модуль стандарту Wi-Fi 7, який до 4,8 раза швидше попереднього Wi-Fi 6. Ноутбук автоматично вибирає маршрутизатор з найсильнішим сигналом і максимально ефективно використовує доступну пропускну здатність каналу зв’язку. Що стосується периферійного бездротового інтерфейсу Bluetooth, то комунікаційні й розважальні можливості розширено і тут: до ноутбука можна підключити до трьох пар Bluetooth-навушників одночасно.
Зручне підключення периферіїZenbook 14 OLED оснащений усіма необхідними повнофункціональними портами для швидкого й безперебійного з'єднання в дорозі, тож вам не доведеться носити із собою надокучливі адаптери й перехідники. Є навіть зручний аудіороз’єм!
Найкраща якість спілкування онлайнКамера ASUS AI робить все, щоб ви виглядали у найкращому світлі під час віртуальних конференцій.
Чітко чуйте та будьте почутіТехнологія двостороннього інтелектуального шумозаглушення використовує велику базу даних, складену методом глибинного навчання, щоб усувати фонові шуми з мікрофона та вхідного аудіо.
Миттєве розблокуванняФункція Windows Hello дозволяє швидко й безпечно розблокувати ноутбук за допомогою камери з інфрачервоним (ІЧ) сенсором.
Механічна шторка вебкамериВебкамера ноутбука оснащена спеціальною шторкою. Закривши її, можна не боятися випадково активувати відеозв'язок.
Відповідність військовому стандарту СШАНоутбуки ASUS відзначається підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ними випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування містили перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
*Технічні характеристики залежать від конкретної моделі продукту див. блок специфікацій
*Всі зображення слугують тільки для ілюстрації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H (1.0 - 5.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;2 х Thunderbolt 4;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 220 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 (Retina) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ZenBook Duo |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;тонкі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 61 176 ₴







