14", 2560x1600 (WQXGA), IPS, 400nits, Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Arc Graphics, Windows 11 Pro, 63 Втг, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM модуль, зарядка від USB, 1.27 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312 мм |
| Вага | 1.27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 63 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 223 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB;чохол в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 400nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 999 ₴










