Acer Nitro 16 — потужний ноутбук, який пропонує неймовірний досвід геймінгу. З екраном 16" дюймів, частотою оновлення 165 Гц і роздільною здатністю WUXGA ви отримаєте виняткове зображення з високою різкістю та плавністю.
В основі цього ноутбука — процесор AMD Ryzen 7 8845HS, що забезпечує швидкість та продуктивність під час геймінгу та виконання вимогливих завдань. Крім того, він використовує новий спеціалізований рушій AMD Ryzen AI та власні рішення Acer для інтуїтивної та максимально зручної роботи зі штучним інтелектом. Потужна відеокарта Nvidia GeForce RTX 4060 дозволить насолоджуватися відмінною якістю графіки та реалістичними деталями улюблених ігор. Трансформуйте свої робочі процеси та оптимізуйте створення контенту за допомогою програм з підтримкою ШІ та прискорення RTX.
Набір технологій штучного інтелекту дозволить додатково збільшити ваші можливості під час стрімінгу, ігрового процесу або спілкування за допомогою відеочату. Зокрема, реалізовано Acer PurifiedView і Acer PurifiedVoice 2.0, що передбачає використання трьох мікрофонів з технологією зменшення шуму за допомогою ШІ.
Розширюйте свої можливості та уникайте перегрівання завдяки вдосконаленій системі охолодження. Рідка металева термопаста та ретельно продумана конструкція для розсіювання тепла разом працюють над тим, щоб уникати перегрівання під час ігрових сесій, забезпечуючи стабільність і комфорт протягом тривалого часу.
Зануртесь в атмосферу ігрового світу завдяки клавіатурі з підсвіткою RGB. За допомогою спеціальної клавіші NitroSense ви зможете керувати внутрішніми механізмами ноутбука: змінюйте швидкість вентиляторів, налаштовуйте підсвітку та багато іншого. Будьте впевнені, що ваш ноутбук завжди буде працювати на найвищому рівні продуктивності та забезпечить комфортну ігрову атмосферу.
Acer Nitro 16 — відмінний вибір для геймерів та ентузіастів, які шукають пристрій, що відповідає їх вимогам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360.1 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 27.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 279.9 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Nitro |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
- Ціна: 70 172 ₴









