Відмінна передача кольору
Оцініть чудову передачу кольору на екрані з IPS-панеллю. Кольори залишаються яскравими і чистими на екрані, навіть коли ви дивитеся на екран під різними кутами. Тони і відтінки відображаються правильно з мінімальним ефектом вицвітання.
Плавність відтворення контенту
Повністю занурюйтесь у те, що відбувається на екрані, під час ігор, під час перегляду відео або реалізації творчих проєктів. Частота оновлення 120 Гц знижує лаг і розмиття під час передавання руху в динамічних сценах.
Оптимізовані налаштування для ігор
Отримайте перевагу завдяки ігровим налаштуванням. Миттєва оптимізація кольору та контрастності зображення дає змогу побачити сцени яскравіше, і виявити ворогів, що сховалися в темряві. Ігровий режим зображення дає змогу налаштувати будь-яку гру так, щоб бачити на екрані найдрібніші деталі.
Комфортні умови для очей
Ваші очі завжди під захистом - працюйте спокійно. Технологія захисту зору знижує негативний вплив на зір завдяки зменшенню ефекту мерехтіння екрана та рівня випромінювання синього спектра.
Сучасна естетика
Володіючи надтонким дизайном з ультратонкими рамками, цей монітор надає будь-якому сетапу елегантний і сучасний вигляд. Насолоджуйтесь легким і стильним доповненням до будь-якого оточення.
Підключайте більше
Наявність декількох вхідних роз'ємів дає змогу забезпечити гнучкіше та зручніше робоче середовище.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 2 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 3.8 кг |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота видимої зони | 296.46 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -2° ~ +21° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 149 ₴








