Екран із вигином 1800R
Ефект занурення став ще сильнішим. Екран із вигином точніше повторює ваше поле зору, збільшуючи кут огляду та відчуття глибини та зменшуючи периферійні подразники, щоб ви могли повністю сфокусуватися на зображенні.
Частота поновлення 100 Гц
Ви не пропустите жодного кадру з вашої гри, відео чи творчого проєкту. Частота оновлення 100 Гц знижує затримки та розмиття, щоб ви не пропустили нічого важливого навіть на великій швидкості.
Ігровий режим
Оптимізація налаштувань гри дасть вам переваги. Колір і контраст миттєво регулюються для чіткого уявлення сцен і відстеження супротивників у темряві, а ігровий режим налаштовує картинку під екран, дозволяючи розглянути всі деталі.
Режим захисту очей Eye Saver та знижене мерехтіння екрана
Подбайте про ваш зір і грайте з комфортом навіть упродовж тривалого часу. Просунута технологія захисту очей, сертифікована TÜV, знижує напругу за рахунок мінімізації синього компонента свічення та подразливого мерехтіння екрана.
Роз'єми HDMI та D-SUB
Широкі можливості підключення зовнішніх пристроїв. Підключайте пристрої прямо до монітора для більшої зручності та створюйте власну систему.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х HDMI;1 х VGA |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -2° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 19 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Тип монітора | З вигнутим екраном;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 4мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 377 ₴






