PRO MP251W E2 найкращий монітор для дому та офісу з елегантним дизайном.
- PerfectEdge 120 Гц, створений для молодих професіоналів, поєднує сучасний дизайн з високою продуктивністю. Незалежно від того, чи ви виконуєте щоденні офісні завдання, чи занурюєтесь у захопливі ігрові враження, цей монітор забезпечує неперевершене візуальне задоволення та зручність використання.
- Насолоджуйтесь високоякісними розвагами з плавнішою високою частотою оновлення 120 Гц.
- 25-дюймовий розширений дисплей — насолоджуйтесь покращеним полотном у обмеженому просторі.
- Найкращий розмір екрана для офісу та робочого столу відповідає зоні комфорту візуального сприйняття.
- Сертифікований TÜV дисплей гарантує захист та здоров'я зору.
- Технологія MSI EyesErgo з функцією Anti-Flicker допомагає запобігти напрузі та втомі очей.
- Функція MSI Eye-Q Check допомагає самостійно перевіряти зір і нагадує про необхідність відпочинку під час тривалого використання монітора.
- Забезпечте універсальність використання різних пристроїв, використовуючи кілька джерел вхідного сигналу, таких як порти HDMI™, DisplayPort та D-Sub (VGA).
- Насолоджуйтесь найчистішим середовищем завдяки зручній та знімній конструкції для керування кабелями.
- Стандартний дизайн кріплення VESA та слота для аксесуарів.
- Два вбудованих динаміки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х Microphone;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 5.1 кг |
| Висота видимої зони | 302.616 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 25" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2832 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Ширина видимої області | 543.744 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 810 ₴






