Справжні кольори під широкими кутами
Монітор LG з технологією IPS підкреслює продуктивність рідкокристалічних дисплеїв. Він забезпечує чітке відтворення кольорів і дозволяє користувачам переглядати екран під широким кутом у 178°.
Плавні візуальні ефекти
Частота 100 Гц забезпечує плавне завантаження кадрів у різних програмах. Крім того, ви зможете насолоджуватися реалістичним ігровим процесом з мінімальними затримками та розмиттям руху на екрані.
Режим читання
Режим читання регулює колірну температуру та яскравість, підтримуючи відповідний перегляд для читання на моніторі.
Захист від мерехтіння
Захист від мерехтіння зменшує невидиме мерехтіння на екрані, забезпечуючи комфортний перегляд.
Пориньте в ігри з чіткими зображеннями
Завдяки 5 мс, що знижують ефект залишкового сліду та забезпечують швидкий час відгуку, ви можете насолоджуватися більш захопливим ігровим процесом із покращеною продуктивністю.
Dynamic Action Sync
Зменшуючи затримку введення за допомогою Dynamic Action Sync, геймери можуть ловити критичні моменти в реальному часі та швидко реагувати.
Стабілізатор чорного кольору
Стабілізатор чорного кольору допомагає геймерам виявляти снайперів, що ховаються в найтемніших куточках, і швидко реагувати на спалахи.
Перехрестя
Мішень фіксується в центрі для підвищення точності стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;2 х HDMI |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри без підставки | 539.9 x 321.4 x 56.2 мм |
| Розміри з підставкою | 539.9 x 414.4 x 190 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 16 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;дешеві;до 10000 грн;до 4000 грн;до 5000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 163 ₴








