Ефективна та комфортна робота зі зручним монітором
Стильний Lenovo ThinkVisionT27p-30 (63A9GAT1EU) стане у пригоді під час вирішення складних бізнес-питань. Монітор діагоналлю 27 дюймів забезпечить відмінну чіткість і деталізацію зображення, просте підключення потрібних пристроїв. Із ThinkVision T27p легко облаштувати охайний та зручний робочий простір. Працюй із кресленнями, створюй мультимедійний контент або одночасно відкривай два-три вікна потрібних застосунків.
Насолода якістю зображення
Lenovo ThinkVision T27p-30 Black з роздільною здатністю 3840 х 2160 та яскравістю 350 ніт дає можливість комфортно працювати з графікою та яскравими візуалізаціями. Колірне охоплення монітора — 99% за стандартом sRGB, при цьому завдяки кутам огляду 178 градусів картинка не викривляється при погляді збоку.
Менше обмежень — більше можливостей
Ширина трьох сторін рамки ThinkVision T27p — 2 мм. Підвищуй ефективність вирішення бізнес-питань, створюючи мультимоніторні системи для максимальної деталізації складних проєктів чи одночасної комфортної роботи з кількома програмами. Надвузька рамка не відволікатиме увагу та дасть можливість краще зосередитися на виконуваних завданнях.
Облаштовуй зручне робоче місце
Завдяки підставці Lenovo ThinkVision T27p ти зможеш регулювати кут нахилу, висоту, надати монітору альбомну чи портретну орієнтацію — вибирай собі комфортне положення. За потреби монітор легко повісити на стіну, використовуючи кріплення VESA. У підставку екрана вбудовано зручний колектор кабелів для охайного розміщення дротів від підключених пристроїв та спеціальний тримач для смартфона. На задній панелі монітора розміщені всі необхідні порти: USB 3.2, HDMI, DisplayPort та USB 3.2 Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х USB Type-C;4 x USB 3.2;RJ-45 |
| Вага з упаковкою | 10.4 кг |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота видимої зони | 335.7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.155 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB для зарядки пристроїв;USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | 99% sRGB;Eye Comfort;Eyesafe;Flicker Free;Low Blue Light |
| Час реакції матриці | 6мс/4мс |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
- Ціна: 22 034 ₴









