Стильний монітор Lenovo ThinkVision T27hv-20 Raven Black (62A9GAT1UA) забезпечить реалістичну візуалізацію проєктів. Пристрій діагоналлю 27 дюймів демонструє картинку в роздільній здатності Quad HD, відтворює чисте звучання, а вбудовані опції дадуть змогу подбати про конфіденційність. Установити екран у зручне положення чи підключити до ThinkVision T27hv-20 периферію легко завдяки регульованій підставці та наявним портам.
Можливості без меж
Чіткість, контрастність і реалістичність зображення забезпечує IPS-матриця. Презентації, фото, відео або обличчя твоїх колег під час відеодзвінка відображаються в роздільній здатності 2560 х 1440. Lenovo ThinkVision T27hv-20 Raven Black із 2-міліметровою рамкою забезпечує охоплення 99% колірного простору sRGB та кути огляду 178 градусів.
Сертифікати монітора TÜV Rheinland Low Blue Light, Eye Comfort та Eyesafe Display підтверджують зниження навантаження на очі під час використання Lenovo ThinkVision T27hv-20. Встановлене ПЗ Glance від Mirametrix і ThinkColour, доступне користувачам Windows 10, забезпечить оповіщення про те, що хтось дивиться на твій екран, і зручні налаштування за декілька кліків.
Відеоспілкування нового рівня
У ThinkVision T27hv-20 вбудовано два динаміки потужністю по 3 Вт і встановлено камеру з роздільною здатністю 1080p з мікрофоном, кут нахилу якої легко відрегулювати. Насолоджуйся чудовою якістю передачі зображення та голосу. Аудіорознім розташований збоку, тож підключити навушники до монітора можна за дві секунди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага з упаковкою | 6.7 кг |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота видимої зони | 296.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 12 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 14мс/6мс/4мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 283 ₴









