Стильний дизайн "від краю до краю" робить Iiyama ProLite XUB2792HSU-W6 ідеальним рішенням для встановлення декількох моніторів. Технологія IPS-панелі забезпечує точну і стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з функцією FreeSync забезпечує миттєве та відчутне поліпшення плавності зображення. Високі показники контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить відмінну продуктивність під час роботи з фотографіями та веб-дизайном. Оснащений динаміками, 2 портами USB 3.2, гніздом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, функцією зменшення синього світла для зниження стомлюваності очей і ергономічною підставкою з регулюванням висоти 150 мм для оптимального комфорту користувача, цей 27'' монітор є чудовим вибором як для багатомоніторних конфігурацій, так і для офісних застосунків.
IPS Technology
IPS дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами і точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для додатків по роботі з кольором.
Частота оновлення 100 Гц
Частота оновлення 100 Гц означає підвищену плавність зображення. Це означає, що мерехтіння зменшується, а отже, і втома очей стає менш помітною. Збільшення частоти також означає більш плавні переходи між контрастними кольорами, більш плавні сцени руху як у фільмах, так і в іграх, і навіть зменшення мерехтіння курсору миші.
Технології Flicker free і Blue Light
Остаточне рішення для комфорту та здоров'я ваших очей. Під час використання електричного струму усувається мерехтіння екрана. Функція Blue Light Reduction дає змогу легко зменшити яскравість і колірну температуру, знижуючи кількість синього світла та зменшуючи втому очей після роботи за екраном.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.
Slim Line
Монітори Slim Line мають гладку рамку і тому особливо підходять для відеостін або багатомоніторних установок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI;4 x USB 3.2 |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота видимої зони | 336.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.311 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +22° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 17 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 6 997 ₴










