ProLite XUB2292HSU-W6
Стильний дизайн ProLite XU2293HS від краю до краю з технологією панелі IPS забезпечує точну і стабільну передачу кольору з широкими кутами огляду. Високі значення контрастності та яскравості означають, що монітор забезпечить чудову продуктивність для фотографічного та веб-дизайну. Оснащений динаміками, роз'ємом для навушників, з'єднаннями HDMI і DisplayPort і функцією зниження синього світла для зниження стомлюваності очей, цей 21,5-дюймовий дисплей ProLite є чудовим вибором як для конфігурації з декількома моніторами, так і для офісних додатків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 3.6 кг |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота видимої зони | 260.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.249 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -4° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри з підставкою | 492 х 359 х 178 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 17 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | Blue light reducer;Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 478.7 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 123 ₴










