Керуйте грою з Iiyama G-Master GB2790QSU-B5 Gold Phoenix
Gold Phoenix - це ідеальний вибір монітора, що дозволяє вам перевершити свій ігровий потенціал. Оснащений новітніми технологіями, включаючи FreeSync Premium, 27-дюймовий монітор Gold Phoenix з частотою оновлення 240 Гц і приголомшливим часом відгуку MPRT 1 мс гарантує, що ваше обладнання ніколи не стримуватиме вас.
Технологія IPS
Швидка технологія панелі IPS гарантує чудову якість зображення, а можливість регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою Black Tuner забезпечує кращу якість перегляду у затінених областях. Щоб забезпечити комфорт під час марафонських ігрових сесій, ви можете легко відрегулювати положення екрану відповідно до своїх уподобань завдяки регульованій по висоті підставці.
240 Гц та 1 мс MPRT
Технологія панелі Fast IPS з частотою 240 Гц гарантує високу якість, яскраві сцени битв, що відображаються з визначною точністю кольору, і забезпечує приголомшливий час відгуку зображення, що рухається (MPRT) 1 мс.
Технологія FreeSync преміум-класу
Цей монітор гарантує низьку затримку введення та компенсацію низької частоти кадрів, що усуває будь-які проблеми з розривами або заїканнями практично за будь-якої частоти кадрів.
Чорний тюнер
Користувачі можуть відрегулювати яскравість та темні відтінки за допомогою Black Tuner, покращуючи якість перегляду в затінених областях та допомагаючи виявити ворога раніше.
Зумовлені та користувальницькі режими гри
Будь по твоєму! Виберіть один із встановлених ігрових режимів (включаючи FPS та стратегію) або встановіть і запам'ятайте власні налаштування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI;2 x USB 3.2 |
| Вага з упаковкою | 7.7 кг |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота видимої зони | 335.7 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 33 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2023;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free;HDR;Low Blue Light |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для програміста;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
- Ціна: 17 027 ₴










