Розкрийте весь свій ігровий потенціал із монітором Iiyama G-Master GB2470HSU-B6 Red Eagle
Отримайте конкурентну перевагу, необхідну для повного розкриття ігрового потенціалу, за допомогою 24'' монітора Iiyama G-Master GB2470HSU-B6. Завдяки надшвидкому MPRT 0,2 мс і частоті оновлення 180 Гц цей монітор забезпечує плавний ігровий процес. Завдяки адаптивній синхронізації ви можете ухвалювати рішення за частки секунди і забути про ефекти примарності або розмазаності зображення. Можливість регулювання яскравості і темних відтінків за допомогою Black Tuner підвищує ефективність перегляду в затінених областях, а технологія IPS-панелі гарантує чудову якість зображення. Крім того, монітор оснащений ергономічною підставкою з регульованою висотою 150 мм, що дозволяє налаштувати монітор відповідно до ваших уподобань.
Екран Fast IPS
Технологія панелей Fast IPS гарантує не тільки високу якість зображення, яскраві сцени боїв, що відображаються з видатною точністю передачі кольору, але і видатний час відгуку рухомого зображення (MPRT) 0,2 мс.
Частота оновлення 180 Гц
Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 0,2 мс MPRT - ось що означає успіх! Приймайте рішення за частки секунди і будьте впевнені, що зображення на екрані завжди чітке і плавне.
Black Tuner
Користувачі можуть регулювати яскравість і темні відтінки за допомогою Black Tuner, що забезпечує вищу ефективність огляду в затінених областях і допомагає раніше виявити ворога.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Приєднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;1 х HDMI;4 x USB 3.2 |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота видимої зони | 296.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | blue light;Flicker Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип матриці | Fast IPS |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.2мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Ширина видимої області | 527 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 7 488 ₴










