Gigabyte GS27QC — ігровий вигнутий монітор, який отримав 27-дюймову VA-матрицю. Радіус кривизни 1500R створює ефект занурення та є набагато зручнішим для перегляду, ніж звичайний плоский монітор. Висока роздільна здатність та частота оновлення забезпечують детальне відображення картинки та плавний ігровий процес, без затримок та розривів.
Монітор має безліч корисних ігрових функцій, які допоможуть вам перемогти та отримати задоволення від гри:
- OSD Sidekick дозволяє налаштовувати параметри дисплея за допомогою клавіатури та миші;
- екранний таймер допоможе відстежувати ігровий час;
- функція прицілу дозволить покращити прицілювання та точність влучання;
- стабілізатор зменшить розмиття руху, тож ви матимете кращу якість зображення. Це допоможе відстежити напрямок руху кулі тощо;
- еквалайзер чорного поглиблює деталі темних сцен, не впливаючи на інші області, що дозволить вчасно виявити всіх ворогів.
Eyesafe 2.0 зменшує вплив синього світла, зберігаючи насиченість кольору, а відсутність мерехтіння знижує втому очей. Монітор оснащений підставкою, розробленою для регулювання нахилу в широкому діапазоні -5°~+20°. Зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка та матове покриття створені для функціонального та естетичного задоволення під час використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага з упаковкою | 7.1 кг |
| Вага | 4.53 кг |
| Висота видимої зони | 335.664 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 5000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Розміри без підставки | 610.5 x 362.5 x 78.3 мм |
| Розміри з підставкою | 610.5 x 441 x 208 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Ширина видимої області | 596.736 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 9 052 ₴









