
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2666 MHz Wibrand (WI2666DDR4S/16GB)
4 688 ₴
- В наявності
- Код: 00-00166298
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планка оперативної пам'яті типу DDR4, виготовлена компанією Wibrand, забезпечить хорошу швидкість обробки даних. У її основі лежать чипи із високим запасом надійності, тому вона сприятиме хорошій продуктивності системи та обробки процесів.
Побудована на базі перевірених компонентів, що гарантує стабільність роботи. Виготовлена у формфакторі 260-pin SO-DIMM, що означає її призначення для встановлення у системи ноутбуків. Заявлена частота роботи — 2 666 МГц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | Unbuffered |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Охолодження | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Стандарти пам'яті | PC4-21300 |
| Таймінги | CL19 |
| Форм-фактор | 260-pin SO-DIMM |
| Частота пам'яті | 2666 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 688 ₴


