Роздільна здатність Full HD
Чіткіші зображення в повному кольорі. Монітори Acer переносять користувача в ідеальний барвистий світ у форматі Full HD 1920x1080 та забезпечують оптимальне природне та чітке співвідношення контрастності.
Частота оновлення 120 Гц
Завдяки високій частоті оновлення 120 Гц і технології Visual Response Boost, що забезпечує час відгуку 1 мс, під час гри кадри плавно змінюватимуть один одного практично без ефекту розмитості.
VRB
Технологія VRB дозволяє зменшити час відгуку MPRT (Moving Picture Response Time) до 1 мс. Це досягається завдяки швидкому вимкненню підсвічування або порожнім чорним вставкам між кадрами (їх ще називають «мерехтіння»). Цей ефект менш помітний при швидкій зміні кольорів.
Захист зору понад усе
Технології Acer BlueLightShield та Flickerless зменшують навантаження на очі. А технології Acer ComfyView і Low Dimming усувають відблиск екрана і знижують вплив на зір. Приготуйтеся грати кілька годин безперервно з комфортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | відсутній |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Час реакції матриці | 4 мс (GtG), 1 мс (VRB) |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 223 ₴






