CB242YE — це LED монітор для повсякденної офісної роботи. За діагоналлю 60,5 см (23,8 дюйма) він відображає вміст із роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів (Full HD). Панель працює за технологією IPS: таким чином, вона поєднує в собі переконливе відображення кольорів із хорошою читабельністю під великими кутами огляду. Підставка Його можна ергономічно регулювати за допомогою функції нахилу, висоти або повороту. Тонка конструкція з надзвичайно вузькою рамою добре вписується в будь-яке середовище - будь то вдома чи в офісі, можна підключити через HDMI, DisplayPort або Process Відеосигнали VGA та вбудовані динаміки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х DisplayPort;1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4ms(GTG) / 1ms(VRB) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 782 ₴







