універсальна, 1 шт, 120 х 16 мм, 1 мм, 3.5 W/m.k
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EKWB |
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 16 мм |
| Теплопровідність | 3.5 W/m.k |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴

