Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 5000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Повітряний потік | 53 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 40 х 40 х 20 мм |
| Рівень шуму | 14.9 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Споживана потужність | 0.6 Вт |
| Споживаний струм | 0.05 А |
| Тип підшипника | з магнітним центруванням |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 2.26 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴







