Чудові візуальні ефекти
Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою підсвічування ARGB. 8 яскравих світлодіодів створюють рівномірні світлові ефекти.
Безперервне фокусування
Душевний спокій
Міцні гідравлічні підшипники для довгострокової надійності
- Тиха робота: Використовується мастило, яке мінімізує тертя та шум
- Покращений термін служби: Мастило в гідравлічних підшипниках зменшує знос
Перетворіть свою обстановку
Насолоджуйтесь неперевершеним стилем і блиском з вентиляторами GF120.
Покращуйте свій ігровий досвід за допомогою підсвічування ARGB. 8 яскравих світлодіодів створюють рівномірні світлові ефекти.
Безперервне фокусування
- Потужний потік повітря з тихим комфортом
- Швидкість обертання вентилятора: 1600 об/хв
- Повітряний потік: 66.3 CFM
- Статичний тиск: 1,55 мм H20
- Рівень шуму: 25.5 дБА
- ОБЕРТИ В ХВИЛИНУ: 800 ~ 1600 (±10%)
Душевний спокій
Міцні гідравлічні підшипники для довгострокової надійності
- Тиха робота: Використовується мастило, яке мінімізує тертя та шум
- Покращений термін служби: Мастило в гідравлічних підшипниках зменшує знос
Перетворіть свою обстановку
Насолоджуйтесь неперевершеним стилем і блиском з вентиляторами GF120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1600RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 66.3 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 25.5 дБ |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Споживаний струм | 0.25 А |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Тиск | 1.55 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴




