Lian Li Uni Fan SL V2 змінив стиль блокування, щоб підключити до шести вентиляторів у двох кластерах до одного порту контролера, спростивши прокладання кабелів. Завдяки невеликому збільшенню товщини рами до 28 мм, SL120 V2 має 10-відсоткову оптимізацію повітряного потоку в порівнянні з SL120 V1, що створює відмінний баланс повітряного потоку та статичного тиску.
- Uni Fan SL V2 змінив стиль блокування, щоб підключити до шести вентиляторів у двох кластерах до одного порту контролера, спростивши прокладання кабелів.
- Завдяки невеликому збільшенню товщини рами до 28 мм, SL120 V2 має 10-відсоткову оптимізацію повітряного потоку в порівнянні з SL120 V1, що створює відмінний баланс повітряного потоку та статичного тиску.
- Обрізаний край гумових накладок призначений для створення більш плавного вигину вздовж розсіювача світла.
- Абсолютно новий кабельний модуль та контролер UNI HUB спрощують керування кабелями та забезпечують ефективне живлення вентиляторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12/5 В |
| Повітряний потік | 64.5 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 x 120 x 28 мм |
| Рівень шуму | 29.2 дБ |
| Споживана потужність | 2.04 Вт |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.59 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴




