Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing), 1200RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 18.3 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fractal Design |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 135 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 32 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 18.3 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 90 000 г |
| Споживана потужність | 1.92 Вт |
| Споживаний струм | 0.16 А |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Тиск | 1.220 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 753 ₴



