Яскраве свічення центральної частини, що однаково проглядається у будь-яких ракурсах, доповнено ефектом розсіювання світлових потоків з імітацією нескінченності. Спеціальна форма лопат вентилятора сприяє організації активного повітряного потоку та ефективному охолодженню компонентів. Вентилятори виглядають досить привабливо та стануть естетичним доповненням сучасної комп'ютерної системи.
Послідовне підключення вентиляторів дозволяє раціонально та максимально зручно організувати кабель менеджмент корпусу.
Рекомендовано використовувати в панорамних, компактних корпусах та ПК зі скляними прозорими елементами панелями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість кулерів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 455 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 124 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 25.8 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 20.5 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 г |
| Споживана потужність | 1.9 Вт |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тиск | 2.05 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴

